П`ятниця, 21.07.2017, 18:48Вітаю Вас Гость | RSS

Гімназія №5 
ім. Т.Г. Шевченка 
 "Учітесь, читайте, 
 І чужому научайтесь, 
Й свого не цурайтесь" 
Тарас Шевченко
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Дуже добре
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 42
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Мовні конкурси
15:19
Мовні конкурси

Про проведення І етапу олімпіади та конкурсів

з української мови та літератури в 2016-2017 н.р.

Фото: http://gimnasia5.at.ua/photo/vikhovni_zakhodi/10

10 жовтня в Кременчуцькій гімназії №5 ім. Т.Г.Шевченка відбулося урочисте відкриття І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Після виконання  державного гімну України до учасників конкурсу звернувся заступник директора з навчально-виховної роботи Пермякова В.А., яка побажала учням натхнення та перемог. Саме цей конкурс став стартом для ряду конкурсів та олімпіад з української мови та літератури в 2016-2017 н.р. в нашій гімназії.

17 жовтня пройшов перший етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, а 24 жовтня – перший етап олімпіади з української мови та літератури.

Протягом місяця учні нашої гімназії змагалися на звання кращого знавця української мови та літератури. І ось результати першого етапу:

І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

1 місце

5 клас – Попадіна Юлія (5-Б)

6 клас – Карщова Юліана (6-А)

7 клас – Дашевський Олександр (7-Г)

8 клас – Іващенко Валерія (8-Б)

9 клас – Крушневецька Маргарита (9-А)

10 клас – Артюшевська Поліна (10-Б)

11 клас – Соколова Ірина (11-Б)

2 місце

5 клас – Ветчинкіна Ніка (5-А)

6 клас – Омельян Єсенія (6-Б)

7 клас – Зацепін Євгеній (7-Б)

8 клас – Гнатюк Дарина (8-Б)

9 клас – Агаркова Марина (9-Б)

10 клас – Архангельська Єлизавета (10-А)

11 клас – Компанієць Наталя (11-Б)

3 місце

5 клас – Грінько Микита (5-А)

6 клас – Губина Єлизавета (6-В)

7 клас – Смолянська Ірина (7-В)

8 клас – Федоренко Єлизавета (8-А)

9 клас – Манько Катерина (9-Б)

10 клас – Третьякова Дар’я (10-А)

11 клас – Кочерова Марія (11-А)

 

І етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

 

1 місце

5 клас – Попадіна Юлія (5-Б)

6 клас – Кінаш Дар’я (6-Б)

7 клас – Малиновська Катерина (7-А)

8 клас – Гнатюк Дарина (8-Б)

9 клас – Удод Ірина (9-Б)

10 клас – Архангельська Єлизавета (10-А)

11 клас – Соколова Ірина (11-Б)

2 місце

5 клас – Небеська Катерина (5-Б)

6 клас – Омельян Єсенія (6-Б)

7 клас – Мироненко Даяна (7-В)

8 клас – Бабіна Вікторія (8-Б)

9 клас – Рева Оксана (9-В)

10 клас – Третьякова Дар’я (10-А)

11 клас – Кареліна Ольга (11-А)

3 місце

5 клас – Грінько Микита (5-А)

6 клас – Карпцова Юліана (6-А), Губина Єлизавета (6-В), Левченко Єлизавета (6-Б)

7 клас – Токова Віолета (7-Г)

8 клас – Гончарова Дар’я (8-Б)  

9 клас – Лапшова Маргарита (9-В)

               І етап олімпіади з української мови та літератури

1 місце

7 клас – Токова Віолета (7-Г)

8 клас - Гнатюк Дарина (8-Б)

9 клас – Брушневська Маргарита (9-А)

10 клас – Мошкатюк Кристина (10-Б)

11 клас – Соколова Ірина (11-Б)

2 місце

7 клас – Зацепін Євгеній (7-Б), Михайлова Анна (7-Б)

8 клас – Гончарова Дар’я (8-Б), Кривизюк Єва (8-В)

9 клас – Гончарова Катерина (9-А)

10 клас – Артисюк Яна (10-Б)

11 клас – Компанієць Наталя (11-Б)

3 місце

7 клас – Малиновська Катерина (7-А)

8 клас – Федоренко Єлизавета (8-А)

9 клас – Письменна Вікторія (9-Б)

10 клас – Цимбал Катерина (10-А)

11 клас – Пилявець Анна (11-А)

 

Бажаємо нашим переможцям успіхів у другому та третьому етапах

олімпіади та конкурсів з української мови та літератури!

Переглядів: 202 | Додав: MASKA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЗНО-2017
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту