П`ятниця, 14.12.2018, 20:56Вітаю Вас Гость | RSS

КНВК "Загальноосвітня школа І ступеня - різнопрофільна гімназія" №5 
ім. Т.Г. Шевченка 
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Дуже добре
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна


 

 Харьківський регіональний центр оцінювання якості освіти                                    http://zno-kharkiv.org.ua/  
 
Український регіональний центр оцінювання якості освіти                                        http://testportal.gov.ua/
 
 

КНВК «Загальноосвітня школа І ступеня - різнопрофільна гімназія» №5 імені Т.Г. Шевченка працює з 2017 року.

КНВК №5  – середній загальноосвітній заклад нового типу. Заклад, де вдало поєднані оптимальні умови для всебічного розвитку обдарованих і здібних учнів.

Концепція КНВК – «Навчання і виховання учнів відповідно сучасних вимог до молодого покоління». Головною метою її є навчання, виховання та розвиток здібних, обдарованих і талановитих дітей, формування в учнів умінь і навичок науково-дослідницької роботи, плекання творчої особистості, забезпечення професійного самовизначення шляхом профілізації навчання, становлення громадянських позицій, самоосвіта, самовиховання й саморозвиток кожної дитини.

Педагогічний колектив працює над  проблемою: 

«Модульно-цільове проектування дидактичних одиниць в навчальному процесі гімназії: регіональний аспект»

 
 

Директор КНВК №5

 

Оксаніченко Сергій Олександровичучитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, 2012 рік.

 

Керувати навчально-виховним процесом у гімназії допомагають заступники директора:
 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи:
Смородська Світлана Олексіївна - 
учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

                                                                               

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Сенів Юлія Анатоліївнаучитель історії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Барановська Мар’яна Юріївна - учитель історії, спеціаліст вищої категорії, займається написанням дисертаційної роботи.

                                                                                

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Кука Лідія Василівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник народної освіти»

Заступник директора з виховної роботи:
Істоміна Лариса Леонідівна 
 учитель художньої культури, спеціаліст вищої категорії.

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи: 

Пермякова Вікторія Анатоліївна - учитель природознавства, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, педагог-організатор- методист,   керівник військово-історичного музею та наукового товариства «Пошук», координатор    член спеціальної дослідницької групи ПОІППО імені М.В.Остроградського.

В КНВК працюють:

  • 73 педпрацівники, з яких 11 мають звання «Учитель – методист», 11 – звання «Старший учитель», мають вищу категорію – 30, нагороджено знакам «Відмінних Освіти України» - 5.
  • 22 гімназичні класи;
  • 16 класів початкової школи  з підвищеним рівнем навчання

Особливості навчання

КНВК №5  – середній загальноосвітній навчальний заклад нового типу для обдарованих і здібних дітей. Проведення курсів за вибором, факультативів, консультацій, індивідуальна додаткова робота з розвитку обдарованості учнів в окремих галузях наук є головним завданням навчально-виховного процесу.

Умови прийому учнів до закладу – конкурсний відбір у перший гімназичний (5-й) клас: іспит з української мови (диктант), тестові завдання з читання й англійської мови, анкетування психолога.

Учні 6 (10) – 7(11)-х класів, з урахуванням власних бажань та здібностей, навчаються за профілями з поглибленим вивченням гуманітарного та математично-природничого напрямів.

Високопрофесійний педагогічний колектив гімназії успішно вирішує своє головне завдання – формування і розвиток інтелектуальної, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією та почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення.

Відповідно до пунктів 2.1., 2.2., 2.7. Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за № 428/6716 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року № 1054), враховуючи клопотання Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України від 12.06.2014 № 456, листа Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 11.06.2014 № 02-03-06/909, висновків комісії з питань дослідно-експериментальної роботи у навчальному процесі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 19.06.2014 (протокол № 2), з метою експериментальної перевірки результативності впровадження модульно-цільового проектування дидактичних одиниць у навчально-виховному процесі школі надано статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня.

У КНВК функціонує наукове товариство «Пошук» за програмою «Обдарованість», яке складається з клубу «Ерудит», літературно-мистецького салону «Плеяда», редакції Інтернет-видання газети «Гімназист», що розвиває творчі нахили учнів, прищеплює любов до літературної творчості завдяки проведенню лекторіїв, співбесід, консультацій, теоретичних та практичних занять з викладачами вищих начальних закладів.

Також у гімназії діє військово-історичний музей з 1975 року. Музей займає окрему кімнату на ІІ поверсі. Діє 10 експозицій: «Той день, і час той не забути…», «Надійний тил – міцний фронт», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Кременчук в роки війни», «Історія 308 гвардійського мінометного Кременчуцько-Олександрійського полку», «Батьківщина-мати кличе», «Вічний вогонь», «Спільний проект «Пам'ять про війну єднає…», «Історія школи», «Герої на вмирають…», присвячену воїнам АТО (керівник музею – заступник директора з НВР Пермякова В.А.).

На другому поверсі гімназії розташована діюча художня галерея. Протягом року вчителем образотворчого мистецтва Рябухою В.В. оформлюються різні тематичні, персональні виставки юних художників.

На третьому поверсі гімназії створена «Шевченківська світлина». Протягом багатьох років успішно діє фольклорно-етнографічний музей гімназії (керівник музею – Афанасьєва І.І.), який здійснює свою діяльність по відродженню традицій українського народу. Звичаї, традиції, а також мова – це ті найцінніші елементи, що об`єднують народ в одну націю.

 

1 вересня 2015 року під час урочистостей з нагоди першого дзвоника на будівлі закладу встановлено пам’ятну дошку випускникам навчального закладу, учасникам АТО, присвячену їх вічній пам’яті:

- старшому солдату Олександру Васильовичу Поросюку, який загинув 27 квітня 2015 року під Волновахою;

- молодшому сержанту 92-ї окремої механізованої бригади Вадиму Володимировичу Пугачову, який загинув 16 травня 2015 року під Щастям Луганської області;

- бійцю 34-мотопіхотного батальйону Станіславу Леонідовичу Душі, який загинув 26 липня 2015 року в районі Горлівки Донецької області.

Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Результатом роботи вчителів стали перемоги учнів гімназії в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, турнірах.

Завдяки самовідданій праці викладачів, усіх кращих гімназистів та доброзичливій і безкорисній допомозі батьків, гімназія має прекрасно оформлені, затишні і добре обладнані кабінети, військо-історичний музей, музей етнографії, їдальню, спортивний зал, бібліотеку, комп'ютерні класи.

Iмідж КНВК – високий рівень знань учнів.

Усе це створює в учнів позитивний образ нашої школи, сприяє вихованню в них почуття гордості за навчальний заклад, бажання стати його часткою, гідно нести ім’я учня КНВК №5.

 

ЗНО-2019
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту