П`ятниця, 22.09.2017, 02:36Вітаю Вас Гость | RSS

КНВК "Загальноосвітня школа І ступеня - різнопрофільна гімназія" №5 
ім. Т.Г. Шевченка 
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Дуже добре
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 42
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про школу


 

 Харьківський регіональний центр оцінювання якості освіти                                    http://zno-kharkiv.org.ua/  
 
Український регіональний центр оцінювання якості освіти                                        http://testportal.gov.ua/
 
 

КНВК "Загальноосвітня школа І ступеня - різнопрофільна гімназія"№5 імені Т.Г.Шевченка – середній загальноосвітній заклад нового типу гуманітарного профілю. Заклад, де вдало поєднані оптимальні умови для всебічного розвитку обдарованих і здібних учнів. Заклад, де з урахуванням власних бажань та здібностей гімназисти вибирають спецкурси з поглибленого вивчення гуманітарного напрямку. Гімназія, де педагогічний процес базується на інноваційних технологіях навчання: методи активізації можливостей та нестандартні уроки при формуванні мовної та літературної компетенції учнів, оптимальне поєднання фронтальної, індивідуальної та групової форми роботи.

Педагогічний колектив працює над  проблемою: 

«Модульно-цільове проектування дидактичних одиниць в навчальному процесі гімназії: регіональний аспект»

Гімназія працює з 1991 року.

 

Директор Кременчуцької гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка:

 

Розпорядженням Управління професійно-технічної загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області №44 від 20.02.2017 на посаду директора Кременчуцької гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка призначено  учителя-методиста англійської мови Оксаніченка Сергія Олександровича.

 

Керувати навчально-виховним процесом у гімназії допомагають заступники директора:

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи:
Смородська Світлана Олексіївна, вчитель математики,

вища категорія, старший вчитель

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Сенів Юлія Анатоліївнавчитель історії, вища категорія, старший учитель.

Заступник директора з навчально-виховної роботи:
Пермякова Вікторія Анатоліївна -
 спеціаліст вищої категорії, учитель природознавства,

 старший учитель, педагог-організатор-методист, керівник музею Бойової слави, наукового товариства «Пошук», координатор гімназичного прес-центру, член спеціальної дослідницької групи ПОІППО імені М.В.Остроградського;

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Кука Лідія Василівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, «Відмінник народної освіти»

Заступник директора з виховної роботи:
Істоміна Лариса Леонідівна 
 учитель художньої культури, спеціаліст вищої категорії.

 

В гімназії  працюють:

 

  • 70 вчителів,  з яких 10 мають  звання «Учитель – методист», «педагог-організатор-методист», 14 – звання «Старший учитель», мають вищу категорію – 30, нагороджено значкам «Відмінних Освіти України» - 12.
  • 22 гімназичні класи;
  • 14 класів початкової школи  з підвищеним рівнем навчання

Особливості навчання

Гімназія – середній загальноосвітній навчальний заклад нового типу гуманітарного профілю для обдарованих і здібних дітей.  Проведення курсів за вибором, факультативів, консультацій, індивідуальна додаткова робота з розвитку обдарованості учнів в окремих галузях наук є головним завданням навчально – виховного процесу. 

Учні старших класів вивчають ділове українське мовлення, стилістику сучасної української мови, країнознавство (Великобританія, Німеччина, Франція), літературу США (англійська мова), історію  світової культури, історію Полтавщини, російську та польську  мови. Крім цього, учні 8- 9класів вибирають спецкурси  допрофільної підготовки з урахуванням бажань, нахилів та здібностей для поглибленого вивчення предметів фізико-математичного з інформатикою  та філологічного профілів. Учні 10 – 11х класів навчаються за профілями: англійська філологія, українська філологія, суспільно – гуманітарний профіль.

З 2010 року гімназія №5 входить у науково-навчальний комплекс багаторівневої безперервної освіти «Профільна освіта регіону».

12 грудня 2012 року на базі Кременчуцької гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка відкрито Центр професійного саморозвитку вчителя Академії педагогічної майстерності – науково-методичний і навчально-педагогічний підрозділ ТОВ «Академії педагогічної майстерності» і Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих (ІПООД) НАПН України, якому 7 жовтня 2014 року рішенням міжрегіональної науково-практичної конференції присвоєно звання Івана Андрійовича Зязюна.

Високопрофесійний педагогічний колектив гімназії успішно вирішує своє головне завдання – формування і розвиток інтелектуальної, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією та почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення.

Відповідно до пунктів 2.1., 2.2., 2.7. Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за № 428/6716 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року № 1054), враховуючи клопотання Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України від 12.06.2014 № 456, листа Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 11.06.2014 № 02-03-06/909, висновків комісії з питань дослідно-експериментальної роботи у навчальному процесі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 19.06.2014 (протокол № 2), з метою експериментальної перевірки результативності впровадження модульно-цільового проектування дидактичних одиниць у навчально-виховному процесі Кременчуцькій гімназії № 5 імені Т.Г. Шевченка надано статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня.

 

Концепція гімназії – «Навчання і виховання учнів відповідно сучасних вимог до молодого покоління». Головною метою її є навчання, виховання та розвиток здібних, обдарованих і талановитих дітей, формування в учнів умінь і навичок науково-дослідницької роботи, плекання творчої особистості, забезпечення професійного самовизначення шляхом профілізації навчання, становлення громадянських позицій, самоосвіта, самовиховання й саморозвиток кожної дитини.

 

У гімназії функціонує наукове товариство «Пошук» за програмою «Обдарованість», створене в 1996 році, яке складається з клубу «Ерудит», літературно-мистецького салону «Плеяда», редакції Інтернет-видання газети «Гімназист» та журналу «Юний ерудит», що розвиває творчі нахили учнів, прищеплює любов до літературної творчості завдяки проведенню лекторіїв, співбесід, консультацій, теоретичних та практичних занять з викладачами вищих начальних закладів.

 

В березні 2014 року з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка на будівлі гімназії встановлено меморіальну дошку.

 

1 вересня 2015 року під час урочистостей з нагоди першого дзвоника на будівлі Кременчуцької гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка встановлено пам’ятну дошку випускникам навчального закладу, учасникам АТО, присвячену їх вічній пам’яті:

- старшому солдату Олександру Васильовичу Поросюку, який загинув 27 квітня 2015 року під Волновахою;

- молодшому сержанту 92-ї окремої механізованої бригади Вадиму Володимировичу Пугачову, який загинув 16 травня 2015 року під Щастям Луганської області;

- бійцю 34-мотопіхотного батальйону Станіславу Леонідовичу Душі, який загинув 26 липня 2015 року в районі Горловки Донецької області.

Незважаючи на величезні фінансові труднощі в освіті, завдяки самовідданій праці викладачів, усіх кращих гімназистів та доброзичливій і безкорисній допомозі батьків, гімназія має прекрасно оформлені, затишні і добре обладнані кабінети, музей етнографії, музей Бойової слави, їдальню, спортивний зал, бібліотеку, комп'ютерні класи.

Iмідж гімназії – високий рівень знань гімназистів.

Із 1055 дітей у 2014–2015 навчальному році 491 учень мали високий та достатній рівень навчальних досягнень, 178 учень – високий рівень.

Усе це створює в учнів позитивний образ нашої гімназії, сприяє вихованню в них почуття гордості за навчальний заклад, бажання стати його часткою, гідно нести ім’я гімназиста.

Результативній організації навчального процесу та самовдосконаленню учнів сприяють: співпраця з провідними вищими навчальними закладами України, діяльність 6 предметних кафедр та творчої лабораторії «Обдарованість», проведення численних науково-теоретичних конференцій та семінарів, успішна участь гімназистів у предметних олімпіадах, різноманітних творчих конкурсах та роботі МАН.

Учні старших класів навчаються за профілями: англійська філологія, українська філологія, вивчають синтаксис сучасної української мови, країнознавство та культурознавство (країн Великобританія, Німеччина, Франція, США), російську мову.

Умови прийому учнів до закладу – конкурсний відбір у перший гімназичний (5-й) клас: іспит з української мови (диктант), тестові завдання з читання й англійської мови, анкетування психолога.

Інтелектуальний потенціал

У  гімназії   функціонує наукове  товариство "Пошук”, яке  складається  з  клубу "Ерудит”, інформаційного агенства "Плеяда”,  редакції  газети "Гімназист” та журналу "Юний  ерудит”.

Також у гімназії діє музей Бойової слави з 1975 року. Музей займає  окрему кімнату на 2 поверсі, має 340 експонатів, із них 54 оригінальні. Розділів експозиції 5: «Земля городов-героев», «Из одного метала льют медаль за бой, медаль за труд», «Родина – мать зовёт», «Кременчуг в годы войны», «История 308  полка». Керівник музею – педагог–організатор-методист- В.А. Пермякова, сплановує його роботу так, щоб гімназисти мали змогу вивчати історію другої світової війни.  На 2 поверсі гімназії розташована діюча художня галерея. Протягом року вчитель  образотворчого мистецтва  оформляє різні тематичні, персональні виставки юних художників, вчителів гімназії. Художня галерея розкриває творчу обдарованість учнів.

Із 1094 учнів у 2015–2016 навчальному році  465  учнів мали високий та достатній рівень навчальних досягнень 171 учень – високий рівень. 100% випускників гімназії продовжують навчатися у вузах України.

Все це створює в учнів позитивний образ нашої гімназії, сприяє вихованню в них почуття гордості за неї, бажання стати її часткою, гідно нести імя гімназиста

ЗНО-2017
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту