Субота, 21.09.2019, 21:13Вітаю Вас Гость | RSS

Кременчуцький ліцей №5 
імені Т.Г.Шевченка 
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Дуже добре
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 47
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна


 

 Харьківський регіональний центр оцінювання якості освіти                                    http://zno-kharkiv.org.ua/  
 
Український регіональний центр оцінювання якості освіти                                        http://testportal.gov.ua/
 
 

Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області – загальноосвітній заклад, де вдало поєднані оптимальні умови для всебічного розвитку обдарованих і здібних учнів.

Концепція ліцею – «Навчання і виховання учнів відповідно сучасних вимог до молодого покоління». Головною метою її є навчання, виховання та розвиток здібних, обдарованих і талановитих дітей, формування в учнів умінь і навичок науково-дослідницької роботи, плекання творчої особистості, забезпечення професійного самовизначення шляхом профілізації навчання, становлення громадянських позицій, самоосвіта, самовиховання й саморозвиток кожної дитини.

 

Педагогічний колектив працює над проблемою:

«Формування ключових компетентностей педагогів та учнів засобами особистісно-зорієнтованих технологій. Виховання здорової, творчої особистості, громадянина України – носія національних та загальнолюдських цінностей».

 

 

 

Директор Кременчуцького ліцею №5 імені Т.Г.Шевченка:

Оксаніченко Сергій Олександрович – учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, 2010 рік.

 

 

Керувати навчально-виховним процесом у ліцеї допомагають заступники директора:
 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи:
Смородська Світлана Олексіївна - 
учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

                                                                               

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Сенів Юлія Анатоліївнаучитель історії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Барановська Мар’яна Юріївна - учитель історії, спеціаліст вищої категорії, займається написанням дисертаційної роботи.

                                                                                

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Кука Лідія Василівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, «Відмінник народної освіти»

Заступник директора з виховної роботи:
Істоміна Лариса Леонідівна 
 учитель художньої культури, спеціаліст вищої категорії.

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи: 

Пермякова Вікторія Анатоліївна - учитель природознавства, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, педагог-організатор- методист,   керівник військово-історичного музею та наукового товариства «Пошук», координатор    член спеціальної дослідницької групи ПОІППО імені М.В.Остроградського.

 

 

Заступник директора з господарської роботи:

Давидиба Анна Анатоліївна.

 

В ліцеї працюють:

· 73 педпрацівники, з яких 11 мають звання «Учитель-методист», 11 – звання «Старший учитель», мають вищу категорію – 30, нагороджено знакам «Відмінних Освіти України» - 5.

· 22 класи гімназії та ліцею;

· 18 класів початкової школи.

Особливості навчання

Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка – загальноосвітній навчальний заклад для обдарованих і здібних дітей. Проведення курсів за вибором, факультативів, консультацій, індивідуальна додаткова робота з розвитку обдарованості учнів в окремих галузях наук є головним завданням навчально-виховного процесу.

Навчання у Ліцеї №5 відбувається за 3 профілями: українська філологія, англійська філологія та математичний профіль, з урахуванням власних бажань та здібностей.

Високопрофесійний педагогічний колектив ліцею успішно вирішує своє головне завдання – формування і розвиток інтелектуальної, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією та почуттям національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення.

У Кременчуцькому ліцеї №5 імені Т.Г.Шевченка функціонує наукове товариство «Пошук» за програмою «Обдарованість», яке складається з клубу «Ерудит» та літературно-мистецького салону «Плеяда», що розвиває творчі нахили учнів, прищеплює любов до літературної творчості завдяки проведенню лекторіїв, співбесід, консультацій, теоретичних та практичних занять з викладачами вищих начальних закладів.

Також у ліцеї діє військово-історичний музей з 1975 року. Музей займає окрему кімнату на ІІ поверсі. Діє 10 експозицій: «Той день, і час той не забути…», «Надійний тил – міцний фронт», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «Кременчук в роки війни», «Історія 308 гвардійського мінометного полку», «Сила українського народу знову розцвіла», «Пам'ять про війну єднає», «Історія школи», «Герої не вмирають», присвячену воїнам АТО – випускникам школи, «Подвиги кременчужан в подіях АТО», «Вічний вогонь» (керівник музею – заступник директора з НВР Пермякова В.А.).

На другому поверсі ліцею розташована діюча художня галерея. Протягом року вчителем образотворчого мистецтва Рябухою В.В. оформлюються різні тематичні, персональні виставки юних художників.

На третьому поверсі ліцею створена «Шевченківська світлина». Протягом багатьох років успішно діє фольклорно-етнографічний музей (керівник музею – Афанасьєва І.І.), який здійснює свою діяльність по

відродженню традицій українського народу. Звичаї, традиції, а також мова – це ті найцінніші елементи, що об`єднують народ в одну націю.

 

1 вересня 2015 року під час урочистостей з нагоди першого дзвоника на будівлі закладу встановлено пам’ятну дошку випускникам навчального закладу, учасникам АТО, присвячену їх вічній пам’яті:

- старшому солдату Олександру Васильовичу Поросюку, який загинув 27 квітня 2015 року під Волновахою;

- молодшому сержанту 92-ї окремої механізованої бригади Вадиму Володимировичу Пугачову, який загинув 16 травня 2015 року під Щастям Луганської області;

- бійцю 34-мотопіхотного батальйону Станіславу Леонідовичу Душі, який загинув 26 липня 2015 року в районі Горловки Донецької області.

Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Результатом роботи вчителів стали перемоги учнів ліцею в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, турнірах.

Завдяки самовідданій праці викладачів, усіх кращих ліцеїстів та доброзичливій і безкорисній допомозі батьків, ліцей має прекрасно оформлені, затишні і добре обладнані кабінети, військо-історичний музей, музей етнографії, їдальню, спортивний зал, бібліотеку, комп'ютерні класи.

Iмідж ліцею – високий рівень знань учнів.

Усе це створює в учнів позитивний образ нашої школи, сприяє вихованню в них почуття гордості за навчальний заклад, бажання стати його часткою, гідно нести ім’я ліцеїста.

 

ЗНО-2019
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту